دختر گیلانی تیم ملی کاراته ایران طلایی شد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۳۰ بهمن - ۱۳۹۸  
true
true
دختر گیلانی تیم ملی کاراته ایران طلایی شد

 

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛  سارا بهمنیار نماینده وزن ۵۰- کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان در فینال ششمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان به مدال طلا دست یافت.

امروز(یکشنبه)در روز پایانی ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ در مسکو سارابهمنیار نماینده وزن ۵۰- کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان در فینال این رقابت‌ها برای کسب مدال طلا به مصاف سارا هوبریش از آلمان رفت و این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود بهمنیار تمام شد و بانوی کاراته ایران طلایی شد.

در ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ در مسکو، امروز سارا بهمنیار کاراته کای وزن ۵۰- کشورمان با برتری برابر لی رانران از چین توانست به عنوان نخستین ورزشکار ایرانی جواز حضور در رقابت های فینال را بدست آورد.

کاراته کا گیلانی تیم ملی در نخستین رقابت به مصاف کارمن کلمنت از مجارستان رفت و ۶ بر صفر پیروز شد. او سپس یمانه طالب از الجزایر را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد.

وی در دور سوم یی تینگ تانگ از هنگ کنگ را ۲ برصفر شکست داد. او در دور چهارم با نتیجه ۳ بر یک از سد نادیا مورالس گومز از اسپانیا گذشت تا به نیمه نهایی برسد.

بهمنیار در نیمه نهایی نیز با نتیجه ۳ – ۳ (برنده با قانون سنشو) برابر حریف چینی به برتری رسید تا جواز حضور در فینال ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ در مسکو را بدست آورد.

بهمنیار در پنجمین مرحله رقابت های لیگ جهانی کاراته وان در ژاپن موفق به کسب مدال طلا شده بود.

true
true
false
true

false