خرید ماشین آلات شهرداری برای مدیریت بحران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱  
true
true
خرید ماشین آلات شهرداری برای مدیریت بحران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیل سداد؛ به نقل از خبرگزاری موج از رشت، رضا رسولی افزود: روز آتش نشان را پشت سر گذاشتیم و در سالهای اخیر نقش آتش نشان بویژه واقعهپلاسکو برای همه نشان داد که آتش نشان ها چه نقش خطیری دارند و  غفلت در حوزه ایمنی صدمات جبران ناپذیری وارد می کند.

وی گفت: در شورای چهارم به حوزه آتش نشانی نگاه ویژه ای شد و مدیران این سازمان خدمات قابل توجهی در حوزه ایمنی و آتش نشانی داشتند و امیدورایم با تدوام حرکت شورای چهارم در شورای پنجم نیز ادامه یابد و  بتوانیم خرید تجهیزات آتش نشانی را در حوزه فعالیت خود قرار دهیم.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر رشت افزود: خرید تجهیزات آتش نشانی باید سالها پیش صورت می گرفت و تجهیز حوزه مدیریت بحران در سال پیش رو ضروری است و باید ماشین آلات ما در حوزه مدیریت بحران هر چه سریعتر تجهیز شود، ماشین های برف روب و راهسازی شهرداری بیش از حد فرسوده شده و در شرایط بحران، موجب تشدید بحران می شود و در این راستا نیازمند همراهی نماینده عالی دولت  در استان هستیم.

رسولی خاطر نشان کرد: ماشین الات، بخش کوچکی از حوزه مدیریت و دفاع در مواقع بحران است و نیروی انسانی و آتش نشانان بیشترین حوزه فعالیتی را در دفاع از حوادث و خطرات دارند.

عضو شورا در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مسوول و فرماندهی هر ایستگاه ها آتش نشانی پست خطیری است که یک لحظه غفلت موجب تبعات می گردد.

رسولی با بیان اینکه بقیه سازمان ها تا این اندازه پست حساسی نیستند و تقاضا دارم سازمان آتش نشانی را مستثنی بدانید، گفت:  سازمان هایی که مستقیم با جان مردم در ارتباط هستند، در انتخاب مدیران دقت شود و نمایندگان مردم در شورا اجازه ندهند چنین پست حساسی با امیال شخصی افراد دچار خدشه شود.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false