حمایت از بخش خصوصی رویکرد مهم دولت تدبیر و امید است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  دوشنبه - ۵ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
حمایت از بخش خصوصی رویکرد مهم دولت تدبیر و امید است

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ ارسلان زارع استاندار گیلان در مراسم احداث نیروگاه ۲۵ مگاواتی تولید برق و حرارت کاسپین منطقه آزاد انزلی با حضور دکتر بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور، افتتاح این طرح را در راستای توسعه استان و اظهار امیدواری نمود که طرح‌های مشابه در بخش انرژی در مناطق دیگر استان نیز اجرا شود.

وی با بیان اینکه وضعیت کنونی کشور پس از خروج غیرقانونی دولت آمریکا از برجام و تشدید تحریم‌های ظالمانه به گونه‌ای شده است که باید برنامه‌های اقتصاد مقاومتی بیش از پیش اجرا شود، افزود: دولت تدبیر و امید بر اساس تدابیر دکتر روحانی تلاش کرده تا از بخش خصوصی و اقتصاد داخلی با جدیت حمایت کند.

استاندار گیلان اظهار امیدواری کرد که با اجرای طرح های تولیدی با منفعت اقتصادی و اثربخشی در توسعه استان با حمایت جدی دولت زمینه امیدآفرینی بیشتر در همه اقشار جامعه خصوصا فعالان اقتصادی فراهم شود تا شاهد رونق مضاعف باشیم.

استاندار گیلان در پایان خاطرنشان کرد: احداث نیروگاه ۲۵ مگاواتی کاسپین به سبب ارزش و جایگاه قابل ملاحظه در امر توسعه، موجب آزاد شدن ظرفیت این میزان تولید انرژی از ایستگاه فوق توزیع برق رشت شمالی و همچنین مولفه ای تاثیر گذار در اصول پدافند غیر عامل خصوصا منطقه آزاد انزلی می شود.

true
true
false
true

false