حفظ انسجام و وحدت رویه، مهم‌ترین اولویت در شرایط فعلی کشور برای هدایت کشتی نظام به سرمنزل مقصود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۷ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
حفظ انسجام و وحدت رویه، مهم‌ترین اولویت در شرایط فعلی کشور برای هدایت کشتی نظام به سرمنزل مقصود

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ محمدجعفر کبیری در این نشست که با حضور جمعی از فعالان سیاسی و جوانان حامی دولت در گیلان در شهر رشت برگزار شد، جوانان را پیشرو و موثر در عرصه های مختلف اداره کشور دانست و تصریح کرد: در هر عرصه ای که به جوان و انگیزه جوانی اعتماد کردیم، نتایج مثبت و روشنی به دست آوردیم.

وی پاکدستی، توانمندی و بهره مندی از روحیه مبارزه با فساد را از خصوصیات بارز مدیران جوان در دولت تدبیر و امید قلمداد و اذعان کرد: خوشبختانه در هر منصبی که از ظرفیت مدیران جوان استفاده شد، شاهد پویایی، شکوفایی و اثرگذاری مثبت آن ها بوده ایم.

جوان ترین معاون وزیر کابینه دولت دوازدهم، با بیان اینکه امید، بذر هویت جوان است، خاطرنشان کرد: تفاهم، وحدت، همدلی و رسیدن به فهمی عام و مشترک از کلیدواژه های پیشرفت و توسعه جوامع بشری محسوب می شوند و انتظار می رود جوانان در این خصوص پیشرو باشند.

رئیس ستاد جوانان دکتر روحانی در انتخابات اخیر ریاست جمهوری، در بخش پایانی سخنانش با اشاره به اعتماد مردم به دکتر روحانی در انتخابات اخیر ریاست جمهوری، تاکید کرد: اراده شخص رئیس جمهوری و مجموعه دولت بر تحقق همه وعده های خود به مردم استوار است و تا آخرین روز از عمر باقی مانده دولت دوازدهم از پای نخواهیم نشست.

گفتنی است؛ تبادل نظر در مورد عملکرد دولت در سطح کشور و فضای بین الملل مهم ترین محور این نشست بود و هریک از حاضران در جلسه، ضمن ارائه پیشنهادات و انتقادات، به بیان نقطه نظرات خود در خصوص موضوعات مطروحه پرداختند.

 

عکس: مریم یکتافرد

 

true
true
false
true

false