. حضور 8 میلیون مسافر در گیلان طی ایام نوروز سال قبل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
حضور ۸ میلیون مسافر در گیلان طی ایام نوروز سال قبل

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ میرشمس مومنی‌زاده در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان رشت که در فرمانداری برگزار شد، با اشاره به آغاز فعالیت ستاد خدمات سفر در شهرستان و اعلام امادگی برای میزبانی از مسافران نوروزی، اظهار کرد: استان گیلان به دلیل مواهب طبیعی و جاذبه‌های گردشگری همواره در ایام تعطیلات نوروز میزبان میلیون ها مسافر و گردشگر از اقصی نقاط کشور است.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به حضور ۸ میلیون مسافر در گیلان طی ایام نوروز سال قبل، افزود: مجموعه دستگاه‌های اجرایی شهرستان مسئولیت خدمات رسانی شایسته درهمه زمینه ها به گرشگران را عهده دارخواهند بود. 

وی تاکید کرد: بخشداران و دهیاران با حساسیت در موضوع مدیریت پسماند دقت داشته باشند تا سیما و منظر شهرها ، روستاها و حاشیه راه ها نظیف و پاکیزه باشد.

دکترمومنی‌زاده همچنین لزوم آمادگی بیشتر مراکز درمانی و بهداشتی را خاطر نشان نموده و ادامه داد: شرکت فرآورده‌های نفتی با توجه به ورود حجم مسافران درتعطیلات نوروزی مدیریت و نظارت لازم برجایگاه های سوخت را اعمال نموده و بانک ها نیز نسبت به فعال نگه داشتن کلیه خودپردازها تدبیر نمایند.

فرماندار شهرستان رشت گفت: طرح‌های سالم سازی باید برای استفاده مسافران و گردشگران آماده باشند، بخشداران حوزه ساحلی نسبت به پاکسازی سواحل و همچنین اتخاذ تدابیر امنیتی ، ترافیکی و رفاهی لازم اقدام کنند.

true
false
false
true

false