تهران باخت،مسابقات لغو شد!
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۱۱ تیر - ۱۴۰۱  
true
true
تهران باخت،مسابقات لغو شد!

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ پس از ماه ها تلاش مسئولان ورزش گیلان جهت برگزاری مسابقات کشوری بیس بال جام کاسپین ( انتخابی تیم ملی ) که بنا بود به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار گردد، سه روز پس از ورود تیم ها و بعد از برگزاری ۳ دیدار ابتدایی، تیم های حاضر در این دوره از مسابقات از ادامه روند جاری منع شده و مسابقات تعطیل گردید.
بر این اساس به گفته شاهدان عینی، پس از بازی دوم که بین پوپلین گیلان و طیف تهران در نوبت عصر روز جمعه ۱۱ تیرماه برگزار شد، مسئولان تیم طیف تهران که از نتیجه ۱۵ بر ۹ بازی به نفع پوپلین گیلان ناراحت بودند ناراحتی خود را در ابتدا با یک نامه سرگشاده مبنی بر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی مربوط به شیوع ویروس کرونا بروز دادند؛ حال اینکه در صورت وجود چنین نگرانی، می بایست پیش از برگزاری دیدار مذکور نسبت به بیان دغدغه ی خود اقدام می کردند. گفته می شود در روز دوم پس از برد تیم بوشهر مقابل تیم خراسان گمان می رود نگرانی بیشتری بر تن طیف تهران نشست چراکه احتمال برد مقابل تیم بوشهر نیز برای بیس بالیست های تهرانی چندان به نظر نمی رسید.
بر اساس اطلاعات رسیده به تحریریه گیل سداد، با قوت گرفتن بهانه تراشی ها، بازی عصر روز دوم بین تیم های پوپلین گیلان و آرتان قم به بهانه کمبود توپ لغو گردید حال اینکه عوامل اجرایی بلافاصله تدابیر لازم جهت رفع دغدغه موجود را اندیشیدند اما با این حال بهانه تراشی ها تا جایی ادامه پیدا کرد که دغدغه عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و تامین سلامت بازیکنان و عوامل اجرایی حاضر در مسابقات بهانه ای برای لغو مسابقات تلقی گردیده و مهر لغو بر ادامه روند برگزاری مسابقات کوبیده شد.

حالیه آنچه از سوی عوامل برگزاری مسابقات در استان گیلان مطرح می گردد این است که آیا عوامل مرکزنشین پیش از برگزاری مسابقات آگاه به وضعیت ویروس کرونا نبودند؟! چگونه است که سرپرست فنی مسابقات و دبیر انجمن بیسبال و سافت بال کشور بدون تایید سرپرست کل مسابقات نسبت به رایزنی با برخی افراد نامشخص و لغو مسابقات اقدام کرد؟! ضرر و زیان مالی ناشی از لغو مسابقات به عهده چه کسی ست؟! آیا تامین سلامت بازیکنان و عوامل اجرایی حاضر در مسابقات دلیل واقعی لغو آن بود یا دلیل اصلی، شانه خالی کردن از باخت در برابر تیم های حاضر در مسایقات بوده است؟!

true
true
false
true

false