تعداد بیماران کرونایی بیش از ظرفیت های درمانی گیلان است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
تعداد بیماران کرونایی بیش از ظرفیت های درمانی گیلان است

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛  انوش دهنادی مقدم با بیان اینکه طی شبانه روز گذشته ۳۸۰ بیمار جدید کرونایی را در سطح بیمارستان های استان گیلان بستری کردیم، گفت: در حال حاض ۱۷۵۰ بیمار کرونایی بستری داریم.

وی با بیان اینکه ۲۴۰ بیمار بدحال و ۷۰ بیمار بسیار بدحال در استان بستری هستند، اظهار کرد: تعداد بیماران کرونایی بیش از ظرفیت های درمانی استان است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، بیماران کرونایی را علاوه بر بیماران روزانه استان دانست و تصریح کرد: فقط بیماران کووید۱۹ نیازمند بستری نیستند، بلکه بیماران ترومایی، قلبی، دیابتی کلیونی نیز به خدمات درمانی و بستری در بیمارستان نیاز دارند.

دهنادی مقدم، با بیان اینکه متاسفانه بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی در چند هفته اخیر وضعیت کرونایی گیلان را بحرانی کرده است، یادآور شد: اگر مردم به سهل انگاری ها ادامه دهند و در تجمعات و دورهمی ها حضور پیدا کنند، در ارائه خدمات درمانی به بیماران با مشکل جدی مواجه خواهیم شد.

وی با اشاره به روند واکسیناسیون در استان، خاطرنشان کرد: گیلان یکی از پنج استان برتر کشور در واکسیناسیون کروناست و آمار بالایی داریم.

true
true
false
true

false