تصفیه خانه شیرابه زباله باید تا دو ماه آینده در سراوان افتتاح شود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۵ مرداد - ۱۳۹۹  
true
true
تصفیه خانه شیرابه زباله باید تا دو ماه آینده در سراوان افتتاح شود

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛  فرماندار رشت در جلسه پیگیری اجرای تعهدات ساماندهی سایت زباله سراوان، با اشاره به لزوم همکاری منسجم جهت حل مشکلات سایت زباله سراوان، تاکید کرد: تبدیل وضعیت روستای سراوان به مکانی امن و قابل تحمل برای سکونت مردم، پیش از هر اقدام دیگری اهمیت دارد.

وی افزود برای حل مشکل سراوان باید برطبق همان نقشه راهی که تعیین شده حرکت کنیم، ابتدا باید موقعیت سایت را به گونه‌ای مدیریت کنیم که شرایط برای مردم منطقه قابل تحمل و سکونت باشد.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه باید شرایط و زمان اجرای تعهدات را در نظر بگیریم، افزود: خدمات رفاهی باید به مردم منطقه، پیوسته انجام گیرد زیرا زندگی و سلامت آنان در منطقه تحت شعاع قرار دارد لذا باید در انجام امورات رفاهی دقت نظر داشته باشیم و روند ارائه خدمات هم با شتاب بیشتری صورت گیرد.

مومنی‌زاده بیان کرد: تصفیه خانه شیرابه زباله باید تا دو ماه آینده طبق برنامه از پیش تعیین شده، در سایت تخلیه سراوان به بهره برداری برسد تا به مردم نشان دهیم که اراده مسئولین به حل مشکلات است، اما برای نصب زباله سوز به زمان و منابع اعتباری بیشتری نیاز داریم.

true
true
false
true

false