. تبیین سیاست‌های دولت و بررسی مسائل و مشکلات استان‌ها 
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
تبیین سیاست‌های دولت و بررسی مسائل و مشکلات استان‌ها 

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ جلسه هیئت وزیران با هدف تبیین سیاست‌های دولت، تقویت هماهنگی بین مدیران ملی و منطقه‌ای و بحث و بررسی پیرامون مشکلات استان‌ها تشکیل شد.

در این نشست، ابتدا تعدادی از استانداران به نمایندگی از سایر استانداران، جمع‌بندی دیدگاه‌های استان‌ها را در موضوعات مختلف به استحضار اعضای دولت رساندند.

حمایت از تولید و بنگاه‌های تولیدی، معیشت مردم، تأمین نیازمندی‌ها، تسهیل صادرات، مالیات، سرمایه‌گذاری، واگذاری پروژه‌های عمرانی، فرونشست زمین، ریزگردها، تقویت زیرساخت‌های مرزی، مدیریت شهری، خودکفایی و پایدارسازی درآمد شهرداری‌ها، بازآفرینی شهرها و تفویض اختیارات، از جمله موضوعات مورد بحث در این نشست بود.

در ادامه جلسه، بررسی و تصمیم گیری درباره موضوعات به کمیسیون‌های دولت ارجاع شد تا نتایج آن حداکثر تا نیمه بهمن ماه به هیئت وزیران ارائه شود.

گفتنی است مصطفی سالاری استاندار گیلان در یادداشتی با عنوان ” تفویض اختیارات دولت به استانداران؛ گام بلند توسعه ایران ” که به صورت همزمان در پایگاه اطلاع رسانی دولت و روزنامه اعتماد منتشر شد به نقش اساسی برپایی نشست هایی همچون جلسه مشترک هیئت دولت و استانداران در شتاب بخشی اجرای برنامه های راهبردی و کلان کشور اشاره کرد.

true
false
false
true

false