تبدیل یک پدیده طبیعی به یک پدیده ملی به‌واسطه عملکرد دقیق رسانه‌ها
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۱  
true
true
تبدیل یک پدیده طبیعی به یک پدیده ملی به‌واسطه عملکرد دقیق رسانه‌ها

پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ فیروز فاضلی با اشاره به اینکه انسان به‌واسطه وقف در تلاش است تا به جاودانگی رسیده و عقربه زمان را نگه دارد، تصریح کرد: تلاش همه ما این است تا به ماندگاری برسیم و راه‌های متخلفی برای ماندگاری وجود دارد که قلم رسانه‌ها نیز یکی از این راه‌ها است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه رسانه‌ها در زلزله اخیر کرمانشاه و یا دیگر زمین‌لرزه‌ها نظیر زمین لرزه رودبار و منجیل به وظیفه خود خوب و دقیق عمل کرده‌اند، خاطرنشان کرد: به‌ واسطه عملکرد دقیق رسانه‌ها یک پدیده طبیعی نظیر زمین‌لرزه به یک پدیده عمومی و ملی تبدیل شد.

فاضلی با تصریح بر اینکه در همه زمینه‌ها یک فرهنگ‌ساز و فرهنگ‌پذیر داریم که القای ارزش‌ها، تقویت درونی باورها، دیدن واقعیت‌ها و اجتماعی شدن از ویژگی‌های فرهنگ‌پذیر است، بیان کرد: رسانه‌ها بین فرهنگ‌ساز و فرهنگ‌پذیر ارتباط برقرار می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه تمام مسئولان دستگاه‌های اجرایی در هر مقام و جایگاه به رسانه‌ها نظیر صداوسیما، مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری نیاز دارند، افزود: امیدوارم مسئولان دستگاه‌های اجرایی رسانه‌ها را به‌عنوان حلقه واسط بین خود و مردم قبول کرده و از آن در مسیر پیشبرد اهداف خود استفاده کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان به وجه هنری و چند دستی اصحاب رسانه استان اشاره کرد و گفت: تعداد زیادی از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران استان در کنار خبر و گزارش‌نویسی؛ داستان، داستانک، نمایشنامه نوشته یا خبرها و گزارش‌ها را به‌صورت هنری تنظیم می‌کنند.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false