تاکید بر لزوم تدوين طرح جامع مبلمان و زيباسازي شهري/ مشی ما در اجرای امور مبتنی بر پرهیز از اعمال سلایق فردی است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  سه شنبه - ۱۳ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
تاکید بر لزوم تدوین طرح جامع مبلمان و زیباسازی شهری/ مشی ما در اجرای امور مبتنی بر پرهیز از اعمال سلایق فردی است

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ سجاد محجوب در گفتگو با خبرنگار هفته نامه سداد با تاکید بر لزوم تدوین طرح جامع مبلمان و زیباسازی شهری، تصریح کرد: مشی ما در اجرای امور مبتنی بر پرهیز از اعمال سلایق فردی است.
وی نقش سازمان را نظارت عالی بر اجرای پروژه های زیباسازی و فضای سبزی در شهر قلمداد کرد و با بیان اینکه در سال گذشته رویه به گونه ای بود که تصمیم گیری در امور مربوط به توسعه و اجرای فضاهای سبز شهری و عملیات زیباسازی شهری مستقیما در حیطه وظایف سازمان بوده است، یادآور شد: در سال جاری با تشخیص شهردار و اعضای شورای اسلامی، این وظیفه به مناطق پنج گانه محول شد.

این مدیر جوان، ضمن تاکید بر لزوم تعامل موثر با جوانان و استقبال از طرح های نو و ذهن های خلاق، اذعان داشت: متاسفانه با توجه به مضایق مالی شهرداری رشت و بدهکاری های بجای مانده از سال های گذشته در سازمان، فرصت بهره گیری از پیشنهادات بسیاری از جوانان نواندیش و خلاق که غالبا به دلایل اقتصادی توان اجرای پروژه های پیشنهادی خود برای سازمان را ندارند، از دست می رود و ناگزیر به همکاری با پیمانکاران مجرب با توان تقبل هزینه های پیمانکاری هستیم که امید داریم با رفع مضایق مالی شهرداری بتوانیم فرصت های خوبی برای اشتغال جوانان خوش فکر و با ذوق شهرمان ایجاد کنیم.

سجاد محجوب از گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و مدافعان حرم شهر رشت با احداث یادمان شهدای مسکن مهر و اجرای طرح ساماندهی تابلوهای قدیمی شهدا بر روی تیربرق های سطح شهر در ماه های آتی خبر داد و اظهار داشت: هم اکنون ساخت یادمان شهدای پارک ملت دارای ٨٠ درصد پیشرفت فیزیکی است و پیش بینی می شود طی حداکثر ۲ ماه به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به لزوم همکاری مردم با مجموعه شهرداری رشت، بیان کرد: اجرای پروژه های خدماتی و عمرانی صبر و تحمل مردم را می طلبد و در این خصوص انتظار همراهی بیش از پیش شهروندان را داریم.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت ضمن ابراز تاسف از برخی سرقت های روزانه از کابل های برق در پارک ها و تخریب باغچه ها و فضاهای سبز شهری و بعضا برداشت گل های کاشته شده در میادین سطح شهر، خواستار برخورد جدی مردم در هنگام مواجهه با چنین اتفاقاتی شد و گفت: شهروندان می توانند با گزارش دهی از طریق سامانه ۱۱۰ کمک مهمی داشته باشند.

محجوب در بخش دیگری از سخنانش ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم در ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در راستای حفظ ارزش های مذهبی، تعداد ٣٠ عدد المان صفحه ای و ۷۰ عدد المان نوری در سطح شهر نصب می گردد و مقارن با فرارسیدن ایام شهادت امام علی (ع) و شب های قدر، اقدامات فرهنگی لازم صورت می گیرد.

وی ضمن اشاره به برخی اقدامات این سازمان در ایام ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: مناسب سازی فضای شهر در این ایام در دستور کار دارد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت تصریح کرد: پرچم های پل های غیر هم سطح و حاشیه رودخانه ها با نام ماه خدا تزیین شده و همچنین ۵۰ واتر بند و تعدادی استند نیز برای تبریک ماه رمضان در نظر گرفته شده است.

گفتنی است سجاد محجوب متولد سال ١٣۶٢ در شهرستان رودسر است. وی تحصیلکرده مهندسی کشاورزی است و در مقطع کارشناسی ارشد رشته جغرافیا نیز فارغ التحصیل شده است. محجوب بالغ بر ١٠ سال فعالیت در شهرداری رشت را در سابقه خدمتی خود دارد و از سال گذشته در جایگاه رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت مشغول به خدمت است.

true
true
false
true

false