بیش از 30 هزار ماموریت در امداد تابستانی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۷ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
بیش از ۳۰ هزار ماموریت در امداد تابستانی

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان با بیان اینکه مجموع ماموریت‌های فوریت‌های پزشکی در طرح تابستانی امسال ۳۰هزار و و ۹۹۷ مورد بود گفت: از این تعداد ۱۹ هزار و ۴۶۱ ماموریت شهری و ۱۱ هزار و ۵۲۳ ماموریت جاده‌ای و ۱۳ مورد بین مراکز درمانی بود.
پیمان اسدی با اشاره به افزایش ۲۸ درصدی تعداد ماموریت های انجام شده در کمپ های سلامت تابستانی افزود : ۸۶۳ مورد از این ماموریتها مربوط به کمپ های ساحلی است که شامل امدادرسانی در حوادث غرق شدگی بود.
وی گفت : ۱۰۸ مورد امدادرسانی بیشتر به حوادث خارج از طرح های سالم سازی دریا و رودخانه ها اتفاق افتاده بود.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان همچنین با اشاره به فعالیت ۲۵ کمپ امداد تابستانی در سواحل دریای خزر افزود : فوریتهای پزشکی امسال در ۲۵ نقطه از دریای خزر برای ارتقای سطح امداد رسانی و افزایش آمادگی برای پاسخگویی به حوادث احتمالی مستقر بودند.
پیمان اسدی گفت : در طرح امداد تابستانی امسال ۴۵۰ پرسنل شامل پزشک ، پرستار ، تکنسین ، کارشناس و کاردان در واحدهای عملیاتی، واحد پایش مراقبت های درمانی، واحد هدایت عملیات و مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ برای خدمت رسانی به مسافران آماده باش بودند.
وی افزود : از کل ماموریتهای انجام شده در طرح امداد تابستانی ۱۶ هزار و ۹۴۸ مورد به بیمارستان های استان انتقال یافته و بستری شدند.

true
true
false
true

false