.  برگزاری کارگاه تخصصی اصول خبرنویسی و عکاسی ویژه رابطین خبری جمعیت هلال احمر استان گیلان ‎
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۴ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
 برگزاری کارگاه تخصصی اصول خبرنویسی و عکاسی ویژه رابطین خبری جمعیت هلال احمر استان گیلان ‎

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به برگزاری کارگاه علمی آموزشی رابطین خبری شعب گفت : رابطین خبری از بازوان اصلی هلال احمر در بحث اطلاع رسانی درست و به موقع می باشند که می توانند با اطلاع رسانی به اقشار مختلف اقشار جامعه در گسترش فعالیتهای بشر دوستانه و ارتقای آگاهی امدادی موثر عمل کنند . 
وی با تاکید بر لزوم افزایش توانمندی های رابطین که به صورت داوطلبانه در تمامی زمینه ها با این جمعیت همکاری می کنند و اهمیت بالای این دوره آموزشی، بیان کرد: هدف از برگزاری این کارگاه ارتقای دانش فنی و کیفیت اطلاع رسانی رابطین خبری در تهیه ، تدوین و ارسال خبر و عکس می باشد.
ولی پور همچنین با اشاره به اهمیت فعالیت های رابطین خبری، افزود: در صورت اطلاع رسانی موفق فعالیت های فرهنگی، آموزشی و بشردوستانه سازمان، عموم مردم نسبت به حضور و مشارکت فعال در برنامه های این جمعیت علاقه مندی بیشتری پیدا کرده و بستری مناسب جهت عضویت و خدمت رسانی جوانان و داوطلبان فراهم خواهد شد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر بیان داشت :این کارگاه آموزشی با حضور ۳۰ نفر از رابطین خبری شعب استان برگزار شد.
وی گفت : این کارگاه در سه بخش خبر نویسی، گزارش نویسی و عکاسی توسط دو نفر نفر از اساتید برجسته استان برگزار شدکه به ۵ نفر از رابطین که بیشترین فعالیت را در زمینه ارسال عکس و خبر داشتند لوح تقدیر اهدا شد .
در پایان این دوره کارگاه آموزشی عکاسی و جلسه پرسش و پاسخ به منظور ارتباط موثر و مطلوب رابطین جهت ارسال به موقع اخبار و اطلاعات استان توسط کارشناس و مدیر روابط عمومی برگزار شد که پیشنهاد ها و انتقادات رابطین جمع آوری شده و مقرر گردید جهت رفع موانع پیشنهادهای برتر به روسای شعب ابلاغ گردد . 

true
false
false
true

false