. برق ادارات و دستگاه‌های اجرایی پرمصرف قطع شد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۴ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
برق ادارات و دستگاه‌های اجرایی پرمصرف قطع شد

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ عطف به این موضوع از ابتدای خرداد سال جاری طی ارسال نامه هایی به دستگاه های اجرایی و ادارات سطح استان ، در خصوص بالا بودن میزان مصرف برق به آنان اخطاریه ارسال شد و با شروع فصل گرما میزان مصرف برق این دستگاه‌ها مورد پایش و بررسی قرار گرفت .

نتیجتاً طی بررسی بعمل آمده از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان و با توجه به افزایش مصرف برق این ادارات در تیرماه سالجاری نسبت به تیر سال گذشته ، در لیست خاموشی قرار گرفته و برق آنان قطع شد.

شایان ذکر است این اقدام براساس مصوبه هیات وزیران که به شماره ۴۰۱۷۶/ت۵۴۳۹۲ هـ به استانداری های کل کشور ابلاغ شده انجام پذیرفت و استانداری گیلان نیز۲۳ خرداد سالجاری طی نامه شماره ۱۸۲۶/۱/۸۰/ ۹۷ الف لزوم صرفه جویی در مصرف برق را به دستگاه های اجرایی استان ارسال کرد.

طی این مصوبه دستگاه‌های اجرایی موظفند مصرف برق خود را نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد کاهش دهند و همچنین در ساعات پیک روز (۱۲الی ۱۷) از مولدهای اضطراری برای تامین برق استفاده کنند.

ممیزی دستگاه‌های اجرایی توسط شرکت توزیع برق استان گیلان براساس دستورالعمل ارسالی وزارت نیرو به صورت مداوم ادامه خواهد داشت .

روز یکشنبه ۷/ ۵/ ۱۳۹۷ برق تعدادی از ادارات و دستگاه‌های اجرایی که قبلاً برای آنان اخطار صادر شده بود، قطع شد.

true
false
false
true

false