با مدیریت جهادی، گام‌های عملی برای محرومیت‌زدایی برداشته شود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۱۱ تیر - ۱۴۰۱  
true
true
با مدیریت جهادی، گام‌های عملی برای محرومیت‌زدایی برداشته شود

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ اسدالله عباسی در آیین اختتامیه و تقدیر از عوامل اجرایی ساخت ۷۴۱ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی گیلان (فاز دوم) با حضور سردار حزنی دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تسلیت ایام سالگرد شهادت سردار سلیمانی با بیان اینکه ایشان قدرت سازندگی و جریان‌سازی داشت، افزود: سردار سلیمانی با مدیریت جهادی و اعتقاد به سازندگی، غبار محرومیت را از چهره محرومان زدود.

استاندار گیلان بر لزوم تداوم سیره اخلاقی و عملی سردار سلیمانی تاکید و اضافه کرد: باید با هم افزایی و تعامل بین بخشی، در جهت خودکفایی محرومان گام برداشت.

وی ارائه خدمت به محرومان را توفیقی برای مسئولان خواند و افزود: انقلاب اسلامی بر پایه خدمت‌گذاری به محرومان، بنا نهاده شده و امام راحل بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی نیز همواره بر حمایت از مستضعفان تاکید داشت.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه دستگاه‌هایی همچون سپاه، بسیج سازندگی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیاد مستضعفان در جهت تعالی کشور و محرومیت زدایی پایه‌گذاری شده‌اند، گفت: باور دارم که باید از تمامی ظرفیت‌ها درجهت محرومیت‌زدایی استفاده کرد .

عباسی افزود: امروز دشمن با تمام توان و تجهیزات، جهت ضربه به نظام اسلامی و جبهه مقاومت تلاش می‌کند و تحریم های اقتصادی کشورمان، نمونه ای از این امر است.

وی یادآور شد: دولت سیزدهم فعالیت خود را درحالی آغاز کرد که شرایط اقتصادی کشور با بحران‌های جدی مواجه بود و این مسئله باعث شده تا امروز کشورمان با هزینه ای گران اداره شود.

عباسی با بیان اینکه نگاه رئیس‌جمهوری، همسو با منویات رهبر معظم انقلاب است،گفت: به‌عنوان نماینده دولت، شعارها و اهداف راهبردی دولت مردمی سیزدهم را پیگیری می‌کنم.

وی با تقدیر از اقدامات بسیج سازندگی در مسیر توسعه و تعالی کشور افزود: بسیج سازندگی اقدامات موثری را در نقاط مختلف کشور با صرفه اقتصادی به انجام رسانده که این خود مصداق مدیریت جهادی است.

استاندار گیلان بر لزوم شناسایی علت فقر و آسیب‌های اجتماعی و  ارائه راهکارهای عملی برای حل آن نیز  تاکید و بیان کرد: باید به کمک دلسوزان از محرومیت، جلوگیری و روند توسعه را با بهره‌گیری از ظرفیت‌های استانی و ملی دنبال کنیم.

در فاز اول طرح ساخت مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان، یک هزار واحد احداث شده و امروز، آیین اختتامیه فاز دوم این طرح با ساخت ۷۴۱ واحد برگزار شد.

 

true
true
false
true

false