بالغ بر 650 فرصت شغلي در دهکده ساحلي بندرانزلي ايجاد شده است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۷ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
بالغ بر ۶۵۰ فرصت شغلی در دهکده ساحلی بندرانزلی ایجاد شده است

اختصاصی_گیل سداد؛ مدیرعامل دهکده ساحلی بندرانزلی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار هفته نامه سداد، با اشاره به قرارگیری در آستانه فرارسیدن فصل تابستان و ورود مسافران به شمال کشور، شهرک های ویلایی را یکی از مقاصد مهم برای اقامت مسافرین قلمداد و خاطرنشان کرد: دهکده ساحلی بندرانزلی به عنوان یکی از قدیمی ترین شهرک های ویلایی استان گیلان مقصد بسیاری از گردشگران محسوب می شود.
 هرمز روشندل با اشاره به وسعت ۲۲۰ هکتاری این مجتمع ویلایی، گفت: مجموعا ۱۷۰۰ خانوار در قالب ۱۱۰۰ واحد ویلایی و ۶۰۰ واحد آپارتمان در محدوده دهکده ساحلی بندرانزلی سکونت دارند.
 وی با ابراز تاسف از وجود مشکلات اقتصادی – معیشتی در جامعه و نارسایی های حوزه اشتغال جوانان، یادآور شد: بالغ بر ۶۵۰ فرصت شغلی در قالب پرستاری، آشپزی، باغبانی و مواردی از این دست در دهکده ایجاد شده است.
مدیرعامل مجتمع دهکده ساحلی انزلی در بخش دیگری از سخنانش، به الحاق دهکده ساحلی در سال ۱۳۶۸ به محدوده شهر بندرانزلی اشاره کرد و با گلایه مندی از نحوه خدمات رسانی شهرداری به این مجموعه، اظهار کرد: علی رغم اینکه مجموع عوارض و هزینه های مرتبط با شهرداری توسط دهکده ساحلی پرداخت می شود، خدمات متناسب ارائه نمی شود؛ برای جمع آوری زباله خانگی از ظرفیت نیروی انسانی داخلی و ماشین حمل زباله خریداری شده توسط مجموعه ساکنان مجتمع استفاده می شود و حتی در خصوص روشنایی معابر نیز خودمان اقدام می کنیم.
روشندل در پایان سخنانش از برخی سازمان های خدمات رسان نظیر شرکت آب و گاز تشکر کرد و خواستار همراهی همه جانبه دستگاه های متولی در این امر شد.
گفتنی است؛ هرمز روشندل بازنشسته بانک صادرات است؛ پیش از این طی سال های ۸۶ الی ۹۰ به عنوان مدیر این مجموعه مشغول بوده است و در سال ۹۵ توسط ۱۱ عضو هیئت مدیره این مجتمع به عنوان مدیرعامل دهکده ساحلی بندرانزلی انتخاب شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

false