بازدید از رزمایش امنیت پایدار و اقتدار دریایی ارتش
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۱  
true
true

به گزارش خبرنگار سداد ؛ دکتر علی لاریجانی، دکتر محمدعلی نجفی و امیر دریادار حبیب ا… سیاری عصر امروز با حضور در ناوگان شمال نیروی دریایی در بندرانزلی از مراحل پایانی رزمایش امنیت پایدار و اقتدار دریایی ارتش در دریای خزر بازدید کردند.

در ادامه ی این بازدید رییس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگاران گفت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی حرکت های بسیار خوبی را هم در بعد نگاه دراز مدت برای آینده ی این نیرو و هم در زمینه سخت افزاری و ارتقاء تجهیزات گام های ارزشمندی برداشته است.

وی افزود: نمونه بارز این اقدامات، ناوشکن دماوند جمهوری اسلامی ایران است که در آب های دریای خزر در حال استفاده است.

دکتر علی لاریجانی اظهار داشت: برخی دیگر از شناورهای ساخته شده در نیروی دریایی که امروز نیز در این مانور حضور داشتند به دست دلیرمردان توانمند نداجا تولید شده است.

وی بر ضرورت تداوم این حرکت و حمایت از نیروی دریایی ارتش تاکید و تصریح کرد: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی از کادری ورزیده و شجاع برخوردار است که در این میان نقش دریادار سیاری در کسب این توفیقات و ساماندهی آن بسیار مشهود است.

رییس قوه مقننه با قدردانی از فرماندهی و کارکنان این نیروی پرتلاش افزود: در شرایط حساس کنونی، درک راهبردی درستی نسبت به شرایط داشته و گام های مفیدی برداشته شده است.

دکتر لاریجانی با بیان اینکه نقش نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در دریای خزر بسیار نمود و درخشندگی دارد گفت: با توجه به تعریفی که رهبر معظم انقلاب از نیروی دریایی به عنوان یک نیروی راهبردی داشتند، وظیفه ی ما حمایت و کمک از این نیرو است.

وی خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی نیز امسال کمک هایی را برای ارتش و نیروی دریایی در نظر گرفته که حتماً انجام می شود و تداوم خواهد داشت.

رئیس قوه مقننه، در این بازدید ضمن سان دیدن از نیروهای دریایی ارتش با حضور در ناوشکن دماوند، علاوه بر گفت وگو با پرسنل این مجموعه و بازدید از آن، نماز جماعت ظهر و عصر را بر روی عرشه ی این ناوشکن اقامه کرد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false