اولویت کارخانجات گیلان تولید سیمان مرغوب باشد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  سه شنبه - ۱ تیر - ۱۴۰۰  
true
true
اولویت کارخانجات گیلان تولید سیمان مرغوب باشد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛  فرهاد دلق پوش در نشست بررسی چالش ها و مشکلات تولید و عرضه سیمان در استان، بحث حمل و نقل و بالا بودن قیمت تمام شده محصول را از چالش های جدی این صنعت در استان عنوان و خاطرنشان کرد: نیازمند بررسی کارشناسانه و اتخاذ تدابیر و راهکارهای مناسب برای حل مشکلات سیمان برای ایجاد اشتغال بیشتر و تامین مطلوب نیازمندی های عمرانی هستیم.

وی طرح توسعه در دست احداث شرکت سیمان سبز را حائز اهمیت دانست و افزود: با عنایت به دانش بنیان و صادرات محور بودن طرح جدید و محصول آن، اجرای آن می تواند در صنعت سیمان تحول آفرین باشد.

مدیرعامل شرکت سیمان سبز گیلان نیز در این نشست با اشاره به برخی مشکلات در تولید این محصول تصریح کرد: مشکلات عمده شرکت، شامل بالا بودن قیمت مواد اولیه در مقایسه با شرکتهای مشابه، عدم دارا بودن ناوگان حمل و نقل برای حمل مواد اولیه و نیز بخشودگی جرایم دیرکرد حقوق دولتی است که البته این مسئله با مساعدت سازمان صمت در حال پیگیری است.

مهرداد احمدی افزود: ایمن سازی و بستر سازی تکمیلی برای کارخانه جهت افزایش استحکام و جلوگیری از بروز حوادث احتمالی در آینده در دست اقدام است.

 

true
true
false
true

false