. اولویت دولت دوازدهم در حوزه سلامت به محرومین جامعه است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ مرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
اولویت دولت دوازدهم در حوزه سلامت به محرومین جامعه است

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ شاهرخ یوسف‌زاده چابک رئیس دانشگاه علوم پزشکی‌گیلان ضمن تبریک حماسه‌سازی ملت در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، نقش و جایگاه بهداشت و درمان را در دولت تدبیر و امید، آشکار خواند و افزود: این انتخابات، یک پیروزی برای ملت ایران و حوزه سلامت بود چرا که بی شک نهال نوپای تحول نظام سلامت، در دولت دوازدهم ثمردهی بیشتری خواهد داشت.

یوسف‌زاده اظهار داشت: این فرصت می‌تواند، زمانی برای جمع بندی راهبرد سلامت در دوره گذشته و تداوم آن در دوره جدید باشد.

وی با بیان این مطلب که ارزش کارها به استفاده و بهره‌مندی محرومین جامعه‌بستگی دارد، اظهار داشت: توجه بیشتر دولت دوازدهم در حوزه سلامت نیز به محرومین جامعه است.

رئیس دانشگاه درخصوص جلسه کلان منطقه یک دانشگاه‌های علوم پزشکی در سمنان، گفت: این نشست‌ها به عنوان بستری برای توسعه و تبادل افکار و همچنین ارتقای اهداف حوزه سلامت است. در این راستا تفویض اختیار بیشتر به کلان مناطق جهت انجام فعالیت ها، با توجه به تعاملات موجود، فرصت مناسبی برای دانشگاه علوم پزشکی گیلان به شمار می رود.

یوسف زاده چابک، ضمن تبریک سال روز آزادسازی خرمشهر و روز ایثار و مقاومت، بر تاثیر نظام ارزیابی عملکرد پرسنل در توسعه و پیشرفت سازمان، تاکید کرد.

گفتنی است، در چهل و پنجمین جلسه شورای راهبردی که در سالن اجلاس ریاست برگزار شد، بررسی پروژه های مدیریت منابع انسانی، توجه به مشارکت کارکنان، مدیریت نظام پرداخت و جایگزینی نظام کارمزدی به جای وقت مزدی با رویکرد مبتنی بر علوم جدید و با توجه بر ارزیابی ۳۶۰ درجه در کارکنان، بررسی ارزش های سازمانی، بررسی پروژه تروما سیستم و بیماری های غیر واگیر، در دستور کار قرار گرفت.

true
false
false
true

false