اوقات فراغت جوانان زمینه اشتغال و کارآفرینی را فراهم سازد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  جمعه - ۲۲ آذر - ۱۳۹۸  
true
true
اوقات فراغت جوانان زمینه اشتغال و کارآفرینی را فراهم سازد

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ هاشم اسماعیلی روز یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی جوانان در فرمانداری بندرانزلی اظهار کرد: با توجه به نزدیکی فصل تابستان باید با برنامه ریزی های لازم اوقات فراغت جوانان غنی سازی شود.

وی ادامه داد: پر کردن اوقات فراغت نباید منحصر به ایام تعطیلات تابستان باشد و برای تمام فصول سال باید برای اوقات فراغت جوانان برنامه ریزی وجود داشته باشد.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان افزود: متاسفانه نبود پرتال جامع اطلاع رسانی اوقات فراغت باعث شده که موازی کاری ها و جزیره ای عمل کردن برخی از دستگاه ها ، علاوه بر هزینه های مالی، در مدیریت زمان هم صرفه جویی نشود.
اسماعیلی با بیان اینکه دیده شده دو اداره در یک نقطه کلاس آموزشی مشترک برگزار می کنند گفت: شهرستان ها باید برنامه های خود را قبل از شروع تعطیلات تابستان و اوقات فراغت جوانان به دبیرخانه ستاد ساماندهی استان اعلام کنند تا با ایجاد هماهنگی های لازم کلاس ها و دوره های موازی تجمیع شود.

 اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان از بهترین و با ارزش ترین اوقاتی است که بایستی برای هر روز آن به خوبی برنامه ریزی شود.
پیشتر برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت بسیار جدی بود، به طوری که جوانان و نوجوانان با کمک خانواده ها برای بهره مندی مفیدتر از اوقات فراغت در تابستان برنامه ریزی می کردند و این اوقات با حضور در کلاس های مختلف آموزشی سپری می شد.
اما امروزه با پیشرفت روز افزون فناوری و ایجاد سرگرمی هایی جدید، بسیاری از جوانان و نوجوانان برای غنی سازی اوقات فراغت برنامه ریزی درستی ندارند، حتی برای شرکت در کلاس های اوقات فراغت تابستان که در گذشته با شور و شوق در آن حضور می یافتند، تمایلی نشان نمی دهند./ایرنا

true
true
false
true

false