انصراف مدیرعامل داماش از ادامه تیمداری
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  سه شنبه - ۱۳ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
انصراف مدیرعامل داماش از ادامه تیمداری

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ پس از اعتصاب چند روزه بازیکنان داماش و عدم حضور در تمرینات به دلیل مشکلات مالی و عدم دریافت مطالباتشان، محمد مهدی الطافی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در نامه‌ ای به مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از ادامه تیمداری انصراف داد.
در این نامه آمده است:
باشگاه داماش گیلانیان با کادر مدیریتی فعلی از سال ۱۳۹۵ مسئولیت هدایت و مدیریت این تیم را برعهده ‌گرفته و بر خود تکلیف و وظیفه دانست که با سرمایه ‌گذاری شخصی، دین خود را به فوتبال استان، جوانان علاقه ‌مند، پرشور و عاشق این تیم ادا نماید و در این مسیر پرتلاطم از هیچ کوششی دریغ ننمود. بر اتفاقات این باشگاه آگاه و مطلعید که در دیدار پلی ‌آف چگونه با ناداوری زحمات چند ساله کلیه اعضای باشگاه را هدر دادند تا این باشگاه مجبور گردد بنا به قول و تعهدی که به آن پایبند بود و خود را اخلاقا در برابر مردم و جوانان این شهر و بازیکنان و کادر فنی مسئول می‌دانست با صرف هزینه چند میلیاردی امتیاز لیگ یک را خریداری نماید. 
همگان شاهد بودند که در فینال جام حذفی فوتبال ایران و بعد از آن چگونه با این باشگاه و مدیران آن برخورد شد و عوض دلجویی و عذرخواهی، مدیران آن با محرومیت از حضور در ورزشگاه‌ ها و جرائم نقدی مواجه گردیدند. 
اهالی فوتبال گیلان یادشان نرفته است که قبل از در اختیار گرفتن این تیم و خرید امتیاز رهپویان رضوانشهر این باشگاه چه وضعیتی داشت و امروز باهمت مدیران و اعضای هیات مدیره و تحمل مشقت ‌های فراوان این تیم از لیگ دو به لیگ یک ارتقا یافت و حضور در لیگ برتر در فصل آینده هم دور از انتظار این باشگاه نخواهد بود. 
علی‌ای‌حال باکمال تاسف مشکلات مالی باعث اعلام انصراف گردید تا با بررسی تمامی عوامل و جهات، رسما اعلام نماییم که دیگر قادر به ادامه و صرف هزینه برای این مجموعه نیستیم و تحمیل مصائب از مرز توان گذشته است.
 لازم به یادآوری است که باشگاه داماش گیلانیان در فصل گذشته نسبت به تعهدات مالی خود در قبال کلیه اعضای تیم تمام و کمال ایفای دین نموده و در فصل جاری دیگر توان پرداخت تعهدات قراردادی اعضای تیم و هزینه‌ های جاری از عهده مدیران این تیم خارج است.
 با عنایت به توضیحات ارائه شده و تا تعیین و تکلیف نهایی در خصوص انتقال این تیم به متقاضیان، کلیه تصمیمات مقتضی و نحوه اداره و مدیریت و با رعایت غبطه و صلاح این باشگاه و فوتبال استان، از تاریخ امضا  این مرقومه به اداره کل ورزش و جوانان گیلان محول می‌گردد.
محمد مهدی الطافی- مدیرعامل باشگاه داماش گیلانیان

 

true
true
false
true

false