. انتقادهای بی‌سابقه سرمربی آمیان از قدوس
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
انتقادهای بی‌سابقه سرمربی آمیان از قدوس

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد و به نقل از تسنیم سایت le11amienois فرانسه نوشت، کریستوف پلیسیه از سامان قدوس که در بازی اخیر تیم آمیان برابر المپیک مارسی نیمکت‌نشین بود با توجه به توانمندی‌هایش انتظار بیشتری دارد. او که در ماه دسامبر شرایط مطلوبی نداشت و ماه ژانویه نیز به دلیل همراهی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ غایب بود تلاش می‌کند تا نفس تازه‌ای به تیم آمیان در بازی‌های پایانی فصل بدهد.

سرمربی تیم آمیان در این رابطه گفت: سامان قدوس از نظر فیزیکی توانسته خود را بازیابی کند اما در میان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، انتقالش به آمیان و جام ملت‌های آسیا خیلی قادر به یافتن خود نبود. او الان باید از نظر ذهنی متفکر باشد و خود را با نیازهای ذهنی مورد انتظار لوشامپیونه وفق دهد.

 

کریستوف پلیسه درباره نیمکت‌نشینی سامان قدوس در بازی هفته بیست‌وپنجم لوشامپیونه فرانسه برابر المپیک مارسی که با شکست ۲ بر صفر آمیان پایان یافت، اظهار داشت: می‌داند که بابت بازگشت او به ترکیب آمیان راضی نبودم. زمانی که بازیکنی به تیمش باز می‌گردد باید دندانهایش را تیز کند و با مسئولیت‌پذیری از نظر ذهنی نیز قدرتمند باشد. تمام بازیکنان دوست دارند از آغاز بازی در زمین باشند و گروهی را در اختیار داریم. سامان قدوس باید بپذیرد که از ابتدا بازی نکند، البته در این رابطه صحبت‌هایی میان ما با آرامش رد و بدل شد و هفته خوبی را گذراندیم. باید ببینیم روز شنبه چه چیزی رخ می‌دهد.

 

true
false
false
true

false