امروز به همراه سفیر اکوادور در گیلان زباله جمع می کنیم تا همه بدانند معضل زباله در گیلان چقدر جدی است/ پلاستیک ها ازبدترین نوع زباله در گیلان هستند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۱  
true
true
امروز به همراه سفیر اکوادور در گیلان زباله جمع می کنیم تا همه بدانند معضل زباله در گیلان چقدر جدی است/ پلاستیک ها ازبدترین نوع  زباله در گیلان هستند

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد: کاوه مدنی معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست کشور در بازدید از مرکز پرنده نگری پناهگاه حیات وحش سلکه گفت: محیط زیست و منابع طبیعی گیلان مایه افتخار ایران است.

وی در بین دانش آموزان این منطقه که برای آموزش حفاظت از تالاب انزلی در دوره آموزشی شرکت کرده بودند، اضافه کرد: تالاب انزلی و همه اکوسیستم های ارزشمند، نزد ما امانت هستند و باید آنها را سالم و به دور از آلودگیها تحویل نسل آینده بدهیم.

معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست کشور افزود: امروز به همراه سفیر اکوادور در گیلان زباله جمع می کنیم تا همه بدانند که چقدر معضل زباله گیلان جدی است.

مدنی ادامه داد: تولید زباله در گیلان زیاد است و گردشگران میزان تولید زباله این استان را  افزایش می دهند.

وی افزود: پلاستیک  بدترین زباله  محیط زیست گیلان است و دانش آموزان با انتقال مخاطرات استفاده پلاسیک در طبیعت به خانواده هایشان باید به کمک محیط زیست گیلان بیایند.

معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست کشور تاکید کرد: همه مردم ایران باید کمک کنند تا گیلان زیبا بماند.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false