افتتاح 50 پروژه آموزشی و پرورشی در سالجاری
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  دوشنبه - ۲۳ تیر - ۱۳۹۹  
true
true
افتتاح ۵۰ پروژه آموزشی و پرورشی در سالجاری

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی گیل سداد؛ علی دقیق در اولین جلسه شورای فنی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان، ضمن ارائه گزارشی اجمالی از روند فعالیت های این اداره کل در سال گذشته، تصریح نمود: برخود  فرض می دانم از لطف بیکران الهی و همراهی و همدلی همکاران سختکوش و سروران گرامی تجلیل  و تقدیر نمایم.

وی با یادآوری موفقیت های اداره کل در حوزه های مختلف، تصریح نمود: تفکر خدمت صادقانه همکاران عزیزم و روحیه متعهدانه  آنان، جلوه‌های زیبایی را در حوادث برف اخیر و اقدامات پیشگیرانه در مقابله با ویروس کرونا به نمایش گذاشت.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان، با یادآوری ضرورت و جایگاه آموزشهای تخصصی در روند پیشبرد امور اداره کل اذعان داشت: اقدامات اداره کل در بحث آموزش در ۱۰ سال اخیر بی نظیر بود و انتظار دارم کمیته آموزش این روند را با قوت ادامه دهد.

علی دقیق در ادامه با اشاره به برنامه های آتی این اداره کل، افزود: ۵۰ پروژه با ۲۱۹ کلاس درس با زیربنای بالغ بر بر۲۹۸۱۸ مترمربع در سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.

وی در پایان از اعضای این کمیته خواست با ارائه نظرات تخصصی و تجربیات خود در تدوین سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های مناسب و هدایت و ساماندهی و اجرای فعالیت‌های این اداره کل اثرگذار باشند.

true
true
false
true

false