افتتاح ۳۸۴ پروژه تامین برق گیلان در دهه فجر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۲ تیر - ۱۳۹۹  
true
true
افتتاح ۳۸۴ پروژه تامین برق گیلان در دهه فجر

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی گیل سداد؛ جمشید طالبی، در جلسه توزیع برق گیلان که در این شرکت برگزار شد، گفت: تعداد ۳۸۴ پروژه تامین برق شهری و روستایی در خصوص احداث و اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی، شبکه فشار متوسط هوایی و زمینی و نصب ترانسفورماتور برق (برای تقویت ولتاژ شبکه)  و تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار جمعا به مبلغ بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال در دهه مبارک فجر افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی افزود: در راستای تحقق شعار دولت تدبیر و امید مبنی بر محرومیت زدایی و ارائه خدمات به مناطق محروم، تلاش شد رضایتمندی مشترکین شهری و روستایی در اولویت تامین برق گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، ادامه داد:تمامی روستاههای بالای ۲۰ خانوار طبق سرشماری سال ۸۵ در سال ۱۳۸۹ برق دار شدند و درحال حاضر برق رسانی به روستاهای زیر ۱۰ خانوار پس از تامین اعتبار به ترتیب اولویت و درصورت اخذ مجوز از سازمان منابع طبیعی در دست اقدام است.

طالبی افزود: در حال حاضر تعداد روستاهای برق دار استان گیلان ۲۵۵۷ روستا است.

وی گفت: شرکت  توزیع نیروی برق استان گیلان در حال حاضر بیش از یک میلیون و ۴۷۰ هزار مشترک دارد که از این مقدار حدود ۷۸ درصد کل مشترکین را مشترکین خانگی تشکیل می‌دهند و بیشترین فراوانی را در سطح استان گیلان به خود اختصاص داده اند.

true
true
false
true

false