افتتاح همزمان 33 پروژه آب و فاضلاب شهرستان رشت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۲۸ شهریور - ۱۴۰۰  
true
true
افتتاح همزمان ۳۳ پروژه آب و فاضلاب شهرستان رشت

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛  در این آیین علی فتح الهی فرماندار رشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان علی الخصوص رجائی و باهنر، گفت: علی رغم تمام محدودیت ها و مشکلات اقتصادی، خدمات رسانی به مردم شریف در هیچ کجایی متوقف نشده است.

فرماندار رشت با بیان اینکه، هر ساله با آغاز هفته دولت شاهد بهره برداری از پروژه های عمرانی، رفاهی، خدماتی، گردشگری و صنعتی هستیم، تصریح کرد: با وجود تمامی مشکلات اقتصادی علاوه بر هفته دولت، در دهه مبارکه فجر و ایام مختلف سال نیز با بهره برداری از پروژه ها خدمات رسانی به مردم در هیچ کجا متوقف نشده است.

نماینده عالی دولت در رشت با اشاره به اینکه امسال نیز در شهرستان رشت ۲۷۲ پروژه به بهره برداری می رسد، اضافه کرد: برای افتتاح پروژه های همزمان امور آب فاضلاب رشت در قالب ۳۳ پروژه هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد و ۴۲۸ میلیون تومان اعتبار صرف شده است.

وی در ادامه افزود: توسعه شبکه توزیع اب شرب به متراژ ۵۸۰۰متر در نقاط مختلف شهرستان رشت در قالب ۳۱پروژه با اعتبار ۲۳۰۰۰ میلیون ریال به بهرداری رسیده است.

فتح الهی با بیان اینکه ایجاد شبکه جمع اوری فاضلاب به طول ۱۵۰۰ متر و نصب ۷۰ فقره انشعاب فاضلاب به بهره برداری رسیده است و اظهار داشت: یک واحد ایستگاه پمپاژ فاضلاب به طول ۱۵۰۰ متر احداث و ۷۰ فقره انشعاب فاضلاب  نصب شده است

فرماندار رشت از احداث یک واحد ایستگاه پمپاژ فاضلاب در محله نخودچر رشت با اعتباری بالغ بر ۲۲۵۰۰ میلیون ریال خبر داد و خاطرنشان کرد؛ از شبکه فاضلاب کوی فرهیختگان  بطول ۴۶۰۰ متر با اعتباری با ۸۷۸۰ میلیون ریال نیز به بهره برداری رسید.

true
true
false
true

false