. اعلام نخستین نتایج آرای مردمی فیلم برتر از نگاه تماشاگران جشنواره فیلم فجر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  دوشنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
اعلام نخستین نتایج آرای مردمی فیلم برتر از نگاه تماشاگران جشنواره فیلم فجر

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر و بعد از پایان روز سوم برگزاری جشنواره، اسامی ۱۰ فیلم برتر بدون اولویت که بیشترین آرای مردمی را به خود اختصاص داده‌اند اعلام شد.
«غلامرضا تختی»، «قسم»، «شبی که ماه کامل شد»، «متری شیش و نیم»، «قصر شیرین»، «ماجرای نیمروز ۲»، «جان دار»، «۲۳ نفر»، «بنفشه آفریقایی» و «سرخپوست» اسامی آثاری است که تا شب گذشته بیشترین رای را از مردم دریافت کرده‌اند.
مخاطبان فیلم‌های جشنواره برای شرکت در رأی‌گیری بهترین اثر از نگاه تماشاگران می‌توانند از دو طریق این کار را انجام دهند؛ ساده‌ترین روش برای شرکت در رای‌گیری شماره‌گیری #۷*۷۱۰* و طی مراحل از طریق تلفن همراه است.
راه دیگر استفاده از اپلیکیشن رای‌گیری است که مخاطبان باید جهت دسترسی به آن کد «کیو آر» روی بلیت را اسکن کنند و از طریق اپلیکشن از میان پنج گزینه موجود، به فیلم محبوب خود رای بدهند.
ماننده دوره‌های گذشته، مدیریت رای‌گیری و معرفی بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره فیلم فجر بر عهده خانه سینماست.
سی‌وهفتمین دوره جشنواره فیلم فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه سه‌شنبه ۹ بهمن در پردیس تئاتر تهران آغاز به کار کرد.
در این دوره از جشنواره به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده‌، ۲۲ فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ)، ۳ اثر در بخش پویانمایی، ۱۰ فیلم در بخش نگاه نو، ۷ فیلم کوتاه و ۵ مستند رقابت می‌کنند.
نمایش عمومی فیلم‌ها در پردیس سینمایی ملت تهران و ۵۶ سالن سینما در مراکز استان‌ها تا۲۲ بهمن ماه به استثنای روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن‌ماه وهم‌زمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ادامه خواهد داشت.
سی‌وهفتمین دوره جشنواره فیلم فجر، ۲۲ بهمن ماه در آیینی در برج میلاد تهران به کار خود پایان خواهد داد

true
false
false
true

false