. اصل خدمتگزاری بر مبنای تکریم مردم است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۴ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
اصل خدمتگزاری بر مبنای تکریم مردم است

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ خاطرنشان کرد: اصل خدمتگزاری بر مبنای تکریم مردم است و باید این اصل به عنوان مهمترین اولویت، در سرلوحه کار مسئولان دولت قرار گیرد.

حیدری آزاد با بیان اینکه مسئولیت ها توفیق و امانتی بیش نبوده و ماندگار نخواهد بود افزود: خدمت به مردم تنها اصل ماندگار برای خدمتگزاران نظام است و جلسه تودیع و معارفه یک روزی برای همگان برگزار خواهد شد.

فرماندار شهرستان بندرانزلی تاکید کرد: بالاترین عبادت برای مدیران دستگاه های اجرایی ، خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع بوده و خدمت به مردم بر اساس تاکیدات امام راحل(ره)و توصیه های رهبر فرزانه انقلاب، وظیفه هر مسئول در هر جایگاهی است.

وی با تاکید براینکه مسئولان و مدیران شهرستان باید در قبال مردم مسئولیت پذیر بوده و در انجام کارها از خرد جمعی استفاده کنند افزود: باید علاوه بر استفاده از نوآوری و خلاقیت در انجام کارها ، از فرصت ها و ظرفیت ها استفاده کنیم و ضمن رسیدگی به مشکلات مردم طوری عمل کنیم که در نهایت ارباب رجوع با لبخند رضایت و با دست پر برگردد .

حیدری آزاد ابراز امیدواری کرد: باید با تأسی از منویات مقام معظم رهبری و همراهی مسئولان شهرستان بندرانزلی در خدمت به مردم این شهر ساحلی بیش از پیش گام برداشته و با تمام توان در جهت رفع محرومیت‌ها همت کنیم .

 فرماندار شهرستان بندرانزلی در نخستین دیدار مردمی خود علاوه بر بررسی مشکلات مراجعه کنندگان ، دستورات لازم را برای رفع مشکلات مراجعان صادر کرد.

true
false
false
true

false