. استقبال خوبی توسط اقشار مختلف مردم از نمایشگاه کتاب گیلان شده است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
استقبال خوبی توسط اقشار مختلف مردم از نمایشگاه کتاب گیلان شده است

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ آیت الله رسول فلاحتی، در بازدید از چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان با تأکید براینکه نخستین و بهترین دوست برای انسان کتاب است اظهار کرد: حیات طیبه انسان با کتاب افزایش می یابد.

وی بر ارتباط انسان با کتاب تاکید کرد و افزود: زندگی انسان در صورتی نشاط پیدا می کند که با کتاب رابطه ناگسستنی داشته باشد.
امام جمعه رشت با بیان اینکه جامعه ای به پویایی می رسد که با کتاب ارتباط داشته باشد، تصریح کرد: جامعه ای که دنبال کتاب و کتابخوانی باشد، پویا و با نشاط است.
آیت الله فلاحتی، کتاب های عرضه شده در نمایشگاه کتاب گیلان را دارای تنوع بسیار در بخش های مختلف دانست و بیان کرد: استقبال خوبی برای خرید کتاب توسط اقشار مختلف مردم از نمایشگاه کتاب استان شده است.
وی در ادامه به بازدید از پروژه نیمه تمام کتابخانه مرکزی رشت اشاره کرد و گفت: ۱۴ سال از احداث کتابخانه مذکور می گذرد و حدود ۴۰ تا ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر توجه مسوولان استان در اتمام پروژه کتابخانه مرکزی رشت، خاطرنشان کرد: نبود اعتبارات دلیل به اتمام نرسیدن کتابخانه مذکور است.
آیت الله فلاحتی همچنین در بازدید از کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا(ص) رشت، اظهار کرد: حضور نوجوانان و جوانان در کتابخانه مذکور خوب است.
وی، خواستار افزایش سرانه فضای کتابخانه ای در گیلان شد و بیان کرد: تلاش ویژه مسوولان مربوطه در امر مذکور حایز اهمیت است.

true
false
false
true

false