. استاندار گیلان از اعزام حدود ۴۰ دستگاه ماشین آلات به استان لرستان خبر داد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
استاندار گیلان از اعزام حدود ۴۰ دستگاه ماشین آلات به استان لرستان خبر داد

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ مصطفی سالاری گفت: با دستور و تصمیم وزیر محترم کشور از دو روز پیش استان گیلان به عنوان استان معین لرستان انتخاب شد که بر همین اساس بلافاصله به سرپرستی معاونت عمرانی جمعی از همکاران و ماشین آلات برای امدادرسانی و بازسازی بخشی از مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شدند.

وی با بیان اینکه امروز هم ۲۴ دستگاه ماشین آلات راه سازی و عمرانی به استان لرستان اعزام می شوند تصریح کرد : با احتساب دستگاه های اعزامی امروز، مجموع انواع دستگاه هایی که از گیلان به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شده اند به ۴۰ دستگاه خواهد رسید و بنا به نیاز ممکن است این تعداد ماشین آلات را تکمیل و یا گروه های اجرایی و امدادی تقویت شود.
نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه ۲ استان گیلان و آذربایجان غربی از سوی وزارت کشور مامور به حضور در لرستان شده اند خاطر نشان کرد: در حال حاضر دو منطقه با محوریت استان گیلان پیش بینی شده و امکان دارد مأموریت های دیگری هم به گیلان واگذار شود.
وی افز د: همانطور که تاکنون مردم شریف گیلان و مسئولین استان اقدامات چشمگیری در یاری رساندن به هموطنان در استان های سیل زده داشته اند، آمادگی داریم اکنون به یاری هموطنانمان در استان لرستان بشتابیم و امور محوله را به درستی انجام دهیم.
استاندار گیلان به اعزام دستگاه های بلودوزر، گریدر، لودر، کامیون و ماشین عملیاتی در مراسم امروز اشاره کرد و افزود: طی روزهای آتی هم توسط بنیاد مسکن تعدادی دستگاه های بیشتر اعزام خواهد شد.
گفتنی است پیشتر نیز تعدادی ماشین آلات سنگین مهندسی، هلیکوپتر و قایق موتوری به استان‌های گلستان و لرستان اعزام شده بود و همچنین معاون عمرانی استانداری گیلان به همراه تعدادی از مدیران استانی جهت بازدید و نیازسنجی امکانات لازم در مناطق سیل زده لرستان حضور پیدا کرده اند.

true
false
false
true

false