اسامی خبرنگاران گیلانی جامانده از لیست واکسیناسیون اعلام شود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
اسامی خبرنگاران گیلانی جامانده از لیست واکسیناسیون اعلام شود

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ قاسم مصفا گفت: با توجه به اینکه زمان تزریق واکسن کرونا برای خبرنگاران گیلان از سوی خانه مطبوعات استان برای دور نخست اعلام شده است، مدیران رسانه ها می توانند هر چه سریع تر اسامی افراد جامانده را به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و یا خانه مطبوعات ارسال کنند.

وی افزود: واکسیناسیون کرونا خبرنگاران طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۳ و ۱۴ مردادماه از ساعت ۱۶ عصر الی ۲۰ غروب به صورت اختصاصی در تالار آبشار رشت (جاده پیربازار، بالاتر از تخته پل، اولین فرعی سمت راست) انجام می شود.

مصفا برای جلوگیری از ایجاد تجمع و تسریع در روند امور، توصیه نموده است که خبرنگاران شاغل در پایگاه های خبری و خبرگزاری ها در روز چهارشنبه (ساعت ۱۶ الی ۲۰عصر) و اصحاب رسانه شاغل در نشریات مکتوب در روز پنجشنبه (۱۶الی۲۰عصر) به محل واکسیناسیون در رشت مراجعه کنند.

گیلان با رشد ۲۷ درصدی تعداد نشریات از سال ۹۲ نسبت به سال ۹۸ جزو پنج استان برتر کشور به لحاظ تعداد رسانه کشور است؛بطوریکه با داشتن ۱۱۰ سال سابقه در حوزه مطبوعات از استان های پیشرو در این حوزه شناخته می شود و هم اکنون ۱۹۷ نشریه در استان فعال است .

 

true
true
false
true

false