از ساخت و ساز در اراضی ملی و منابع طبیعی استان در ایام تعطیلات نوروری جلوگیری می شود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱  
true
true
از ساخت و ساز در اراضی ملی و منابع طبیعی استان در ایام تعطیلات نوروری جلوگیری می شود

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد: قربانعلی محمدپور گفت: از تخریب، تصرف، برداشت شن و ماسه و ساخت و ساز در اراضی ملی و منابع طبیعی استان در ایام تعطیلات نوروری جلوگیری به عمل می‌آید. 

وی افزود: با توجه به فرا رسیدن تعطیلات نوروزی و احتمال سوء استفاده از افراد فرصت طلب، اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان با مشارکت ادارات مرتبط از جمله جهادکشاورزی، صنعت و معدن، منابع طبیعی، راه و شهرسازی و شرکت سهامی آب منطقه ای اقدامات مشترکی برگزار میکنند. 

محمدپور افزود: مقرر شد در این ایام برنامه کشیک حفاظت از انفال و اراضی ملی و منابع طبیعی در کلیه سازمانهای ذیربط تهیه و تنظیم شود. 

ممنوعیت قطع درختان جنگلی تا ۲۰ فروردین سال ۹۷ 

وی تصریح کرد: منابع طبیعی استان از صدور مجوز قطع و حمل و نقل درختان جنگلی از تاریخ ۲۵ اسفندماه جاری لغایت ۲۰ فروردین سال ۹۷ ممانعت به عمل می آورد.

محمدپور افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت آب منطقه ای نیز در فاصله زمانی ۲۵ اسفند جاری لغایت ۲۰ فروردین از هرگونه صدور مجوز برداشت شن و ماسه و حمل آن خودداری به عمل می آورد. 

گشت‌های جهادکشاورزی و حفاظت محیط زیست استان و شهرستانها نیز از هرگونه تغییرکاربری اراضی کشاورزی با همکاری نیروی انتظامی و پشتیبانی دادستانهای شهرستان‌ها جلوگیری میکنند.   

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false