اختتامیه شانزدهمین دوره رقابت های بین المللی شطرنج جام خزر در منطقه آزاد انزلی برگزار شد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۷ خرداد - ۱۴۰۱  
true
true
اختتامیه شانزدهمین دوره رقابت های بین المللی شطرنج جام خزر در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد: بنا بر این گزارش در این رقابت ها و در گروه اساتید، همایون توفیقی از گیلان قهرمان این دوره از رقابت ها شد و ویتالی برنادسکی از اوکراین و سید خلیل موسوی از گیلان به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.

همچنین در همین گروه نوئه توتیسانی از گرجستان، سرگئی ولکوف از روسیه، وادین مالاخاتکو از بلژیک، امیر رضا پور رمضانعلی و پوریادرینیی به ترتیب مقام های چهارم تا هشتم را از آن خود کردند.

در جدولرقابت ها مهیار درودیان از تهران با ۷ و نیم امتیاز اول ، محمدرضا عابدی از قزوین با ۷ امتیاز دوم و سیدبهرنگ کبودی از تهران با ۷ امتیاز و پوئن شکنی کمتر سوم شد.

در جدول C امیر مسعود خوانساری از تهران با ۹ و نیم امتیاز اول ، سید سجاد میرباقری با ۹ امتیاز و سیدعلیرضا حسینی با ۸ و نیم امتیاز هر دو از گیلان به ترتیت در رتبه های دوم و سوم ایستادند.

در جدول بانوان ، پرنیان قمی با ۷ و نیم امتیاز و ساناز اسماعیلی با ۷ امتیاز هر دو از گیلان به ترتیب اول و دوم شدند ، تارا اصغر پور ماسوله از تهران هم با ۶ و نیم امتیاز سوم شد.

در جدول نوجوانان رده زیر ۱۴ سال سحر معصومی ، آرمین رحمت پور و پارسا جعفری هر سه از گیلان اول تا سوم شدند در جدول نوجوانان رده زیر ۱۲ سال حسین فخار از گیلان ، ماردین رستمی از کردستان و داوود عقیلی مفرد از همدان به ترتیب اول تا سوم شدند.

مجید فاتحی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد انزلی در مراسم اختتامیه این رقابت ها ضمن تشریح فعالیت های ورزشی سازمان متبوع خود بیان کرد: یکی از مهم ترین برنامه های سازمان منطقه آزاد انزلی حمایت از ورزشکاران حرفه ای ، میزبانی از مسابقات مختلف در سطح ملی و بین المللی و توسعه زیر ساخت های ورزشی بوده و در سال جاری میزبانی ۸۶ رویداد ورزشی را به عهده داشته ایم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در سال آینده میزبان مسابقات چهار جانبه جهانی فوتبال ساحلی به میزبانی منطقه آزاد انزلی خواهیم بود ومعتقدیم سرمایه گذاری در حوزه ورزش موجب کشف استعداد های ورزشی منطقه و استان و افزایش نشاط اجتماعی و امید به زندگی در جامعه و توسعه توریسم ورزشی در منطقه خواهد شد.

در ادامه مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان گیلان نیز با تقدیر از سازمان منطقه آزاد انزلی به جهت میزبانی شانزدهمین دوره از رقابت های بین المللی شطرنج جام خزر بیان کرد: این دوره از مسابقات در سطح بالا و کیفیت فنی استاندارد برگزار شد و گیلان در حوزه ورزش قهرمانی جزو استانهای ممتاز ارزیابی شده و این امر به دلیل میزبانی های خیلی خوبی سازمان منطقه آزاد انزلی ازرقابت های ملی و بین المللی در سال های اخیر است که جای تشکر و قدردانی دارد.

بنا بر این گزارش در این رقابت ها ۸۰۰ شطرنجباز از ۲۶ کشور در ۱۱ دور و به روش سوئیسی باهم رقابت کردند و ۳۰ داور بین المللی نیز مسئولیت قضاوت این رقابت ها را به عهده داشتند.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false