احتمال تعطیلی 2 هفته ای پایتخت برای مهار کرونا
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۸ بهمن - ۱۳۹۹  
true
true
احتمال تعطیلی ۲ هفته ای پایتخت برای مهار کرونا

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ نادر توکلی می‌گوید “مصوبات اولیه” برای تعطیلی دوهفته‌ای پایتخت ایران گرفته شده و این برنامه “در آستانه تایید نهایی” است. معاون درمان ستاد مقابله با کرونا می گوید به برقراری تعطیلی دوهفته‌ای “تا پیش از آذرماه” امیدوار است. بنا بر آمار رسمی وزارت بهداشت شمار قربانیان کووید-۱۹ در ایران از ۴۰ هزار نفر گذشته است.

نادر توکلی اظهار داشت: در صورت تعطیلی تهران، تنها کارکنان اورژانس، آتش نشانی، بیمارستان‌ها، و فروشگاه‌های مایحتاج و مواد غذایی اجازه فعالیت خواهند داشت. وی در پاسخ به سوالی درباره چگونگی جلوگیری از سفر ساکنان تهران به دیگر شهرها، گفته “یک برنامه ریزی جامع” برای تعطیلی تهران انجام شده تا در صورت تعطیلی موج مسافران به شهرهای دیگر نرود.

تشدید احتمال تعطیلی تهران در حالی بیان می‌شود که از سه‌شنبه ۲۰ آبان کسب‌وکارهای “غیرضروری” در تهران و دیگر شهرهای بزرگ باید از ساعت شش عصر تعطیل شوند. درخواست محدودیت‌های گسترده، تعطیلی مقطعی و کنترل عبور و مرور میان شهرهای مختلف برای مهار کرونا، موضوعی است که همزمان با آغاز شیوع این بیماری در ایران از طرف پزشکان تاکید می شود.

true
برچسب ها : ,
true
false
true

false