اجرای طرح پیمایش پس از گذشت شش ماه از اجراء
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  یکشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۱  
true
true
اجرای طرح پیمایش پس از گذشت شش ماه از اجراء

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیل سداد؛ دراین نشست که در قالب ویدئو کنفرانس به ریاست فرازمند، مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران انجام شد، مدیران مناطق ۳۷ گانه این شرکت نتیجه اقدام مشترک اجرای طرح پیمایش سوخت به خودروهای دیزلی را با استانداریها و شهرداریهای کشور در استانهای ذیربط به استحضار اعضای حاضر در نشست رسانده و خواستار پیگیری و رفع مشکلات وارده پس از اجرای طرح شدند.

طرح پیمایش سوخت و تحویل سوخت به ناوگان حمل ونقل سوخت براساس میزان عملکرد در سه مرحله از دی ماه گذشته انجام شده و در حال اجراست.

در مرحله اول طرح که از شش بهمن تا ۱۰ اسفند سال ۹۵ انجام شد تنها از مالکان درخواست، ثبت نام در سایت www.utcms.ir  شده بود و در مرحله دوم که از ابتدای مهر ماه سال جاری انجام می شود از مالکین درخواست می شود نسبت به ارائه شماره پروانه های دریافتی خود از شهرداریها نیز اقدام نموده و ثبت نام در سایت به تنهائی کافی نمی باشد.

در مرحله سوم نیز که زمان آن متعاقباً اعلام می شود، علاوه بر ثبت نام و ارائه پروانه باید عملکرد پیمایش خودروهای دیزلی نفتگاز سوز نیز ضمیمه شود و تنها ثبت نام و ارائه پروانه حقی را برای مالکین درخصوص تامین سوخت فراهم نمی کند.

گفتنی است طرح پیمایش عبارتند از تخصیص سوخت نفتگاز به ناوگان حمل و نقل، ترانزیت کالا و مسافر به ازای پیمایش (میزان عملکرد) که همزمان در سراسر کشور از مهر ماه سال ۱۳۹۴ شروع شده است.

همچنین تخصیص عادلانه سوخت و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از اهداف اجرایی طرح پیمایش می باشد.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false