. آغاز مسابقات جودو قهرمانی بانوان کشور در رشت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
آغاز مسابقات جودو قهرمانی بانوان کشور در رشت

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛در این دوره از رقابت ها به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور حدود ۱۷۰ بانوی جودوکار در قالب ۲۴ تیم از استان های مختلف کشور در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت با هم به رقابت می پردازند.
در روز نخست این رقابت ها در بخش انفرادی جودوکاران اوزان ۵۲- کیلوگرم ، ۶۳- کیلوگرم و ۷۸- کیلوگرم با هم رقابت می کنند و در روز دوم نیز، بانوان جودوکار اوزان ۴۸- کیلوگرم، ۵۷- کیلوگرم، ۷۰- کیلوگرم و ۷۸+ کیلوگرم با هم به رقابت خواهند پرداخت .
همچنین در روز سوم و پایانی این مسابقات، بانوان جودوکار حاضر در بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور در بخش تیمی برای انتخاب برترین تیم های این دوره به رقابتها خواهند پرداخت.
بیست و هفتمین دوره رقابت های جودو قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیم ملی، به مدت سه روز در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت ادامه می یابد که در پایان، نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی جودو بانوان کشور دعوت می شوند.
رئیس هیات جودو استان گیلان در خصوص برگزاری این رقابت ها اظهار داشت: برای اولین بار است که این رقابت ها به میزبانی گیلان و در رشت برگزار می شود.
کامران پوریوسفی ادامه داد: امیدواریم این رقابت ها در سطح کیفی بالایی برگزار شود و همچنین بانوان جودوکار گیلانی بتوانند با کسب مقام و مدال های رنگارنگ در این دوره از مسابقات بدرخشند.

true
برچسب ها : , ,
false
false
true

false