آغاز دوره آموزشی مجریان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس در گیلان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۷ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
آغاز دوره آموزشی مجریان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس در گیلان

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی گیل سداد؛ استاندار گیلان در اولین همایش آموزشی مجریان و دست اندرکاران برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به آمادگی استان برای برگزاری با شکوه انتخابات دوم اسفند گفت: همه تمهیدات برای برگزاری قانونمند و پرشور انتخابات فراهم شده است.
ارسلان زارع با بیان اینکه برگزاری این دوره آموزشی گام مهمی برای آمادگی مجریان انتخاباتی است افزود: همه مجریان انتخاباتی ماهها قبل آماده برگزاری این انتخابات هستند.
وی با اشاره به اینکه انتخابات زمینه ساز حفظ و افزایش اعتماد عمومی است گفت: همه دست اندرکاران انتخابات به ویژه فرمانداران باید با حفظ استقلال و بی طرفی کامل فضایی مساعد برای برگزاری همه فرآینده های انتخابات و زمینه حضور و مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنند.

محمود قاسم نژاد رئیس ستاد انتخابات گیلان در تشریح جزئیات برگزاری این دوره آموزشی گفت: در راستای اجرای راهبردهای ستاد انتخابات کشور مبنی بر آموزش مجریان و فعالان برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، این دوره برگزار شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان تصریح کرد: تدریس دوره آموزشی مذکور از سوی مربیان و مدیران ذیربط کشوری از جمله دبیر ستاد انتخابات کشور، رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک وزارت کشور، مدیرکل حقوقی و معاون حراست این وزارت خانه انجام می شود.

رئیس ستاد انتخابات گیلان هدف از برگزاری این دوره آموزشی را توانمندسازی مجریان و دست اندرکاران برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان و اضافه کرد: در این دوره آموزشی حاضران با آخرین قوانین و به روزترین سیاست ها و اطلاعات مربوط به برگزاری انتخابات آشنا می شوند.

 قاسم نژاد ادامه داد: فرماندار و معاونان سیاسی فرمانداران استان، بخشداران و اعضای ستاد انتخابات استان از دعوت شدگان این برنامه هستند.

ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه ۱۰ آذرماه آغاز می شود و تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۶ آذرماه سال جاری ادامه دارد.داوطبان باید به منظور اعلام داوطلبی خود در مهلت تعیین شده با همراه داشتن مدارک لازم به وزارت کشور، فرمانداری‌های مراکز حوزه‌های انتخابیه، سفارتخانه‌ها، کنسولگری‌ها یا نمایندگی‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مراجعه و اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کنند.

انتخابات سراسری یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه دوم اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

در این همایش محمود قاسم نژاد به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان معرفی شد.

 

 

 

 

 

 

true
true
false
true

false