. آزمون حضوری دوره آموزش مکاتبه ای دهیاران سراسر استان گیلان برگزار شد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

روی خط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ خرداد - ۱۳۹۸  
it is true
false
true
آزمون حضوری دوره آموزش مکاتبه ای دهیاران سراسر استان گیلان برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی گیل سداد؛ سید مازیار سیدنژاد با بیان اینکه هر ساله دوره‌های آموزشی مختلفی برای دهیاران برگزار می‌شود، اظهار کرد: در آزمون حضوری دهیاران سراسر استان قریب به هزار و ۷۰۰ دهیار در این آزمون شرکت داشتند.

وی تصریح کرد: محتوای آموزشی این آزمون از سال گذشته در اختیار دهیاران قرار گرفته و با توجه به تغییر و تحولاتی که از سال گذشته در حوزه دهیاری‌ها داشتیم زمان برگزاری این آزمون برای نیمه دوم سال ۹۷ برنامه‌ریزی و جزوات از طریق رابطین فرمانداری‌ها در اختیار دهیاران قرار گرفت.

سیدنژاد با بیان اینکه مباحث آموزشی این آزمون برای دهیاران می‌تواند در امور اجرایی روستا موثر باشد یادآور شد: امیدواریم مردم روستا از نتایج این آموزش و توانمندسازی‌ها که برای دهیاران به عنوان مدیران اجرایی روستاها صورت می‌گیرد بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به همکاری سازمان جهاد دانشگاهی گیلان در برگزاری این آزمون افزود: سازمان جهاد دانشگاهی گیلان بدلیل برخورداری از زیرساخت‌‌ها، منابع فیزیکی و انسانی مناسب و مجرب توانست آزمون مذکور را با موفقیت اجرا کند.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان با بیان اینکه از نفرات برگزیده در این آزمون تقدیر می شود، گفت: محتوای این دوره می‌تواند در برنامه‌ریزی و سیاست‌های دهیاران در امور جاری روستاها موثر باشد.

true
false
false
true

false